GOFRUOTOJO KARTONO PADĖKLAI

Gofruotojo kartono padėklai

Gofruotojo kartono padėklai yra iki penkių kartų lengvesni už medinius padėklus. Jie saugesni naudoti, nes neturi vinių ar medžio atplaišų. Pagaminti naudojant tik kartoną ir klijus. 

Gofruotojo kartono padėklai gali būti pritaikomi konkrečiam produktui, nes gaminami bet kokių matmenų milimetrų tikslumu. Padėklai gali būti su papildomais atlankais, kurie apsaugo produkcijos apatinius kampus bei palengvina darbą pakuojant. 

Atraminės kaladėlės standartiškai gaminamos 5 centimetrų aukščio, kad padėklas užimtų kuo mažiau vietos sandėliuojant bei transportuojant produkciją. Kaladėlių skaičius ant padėklo parenkamas atsižvelgiant į jo matmenis. 

Atraminių kaladėlių galimos atlaikyti apkrovos skaičiuojamos tonomis, tad galime užtikrinti, jog tinkamai eksploatuojamo padėklo niekada nerasite sugniuždytomis kaladėlėmis. Parinkdami padėklo konstrukciją stengiamės panaudoti visas stipriąsias šių kaladėlių savybes ir išvengti didelių apkrovų viršutiniam lakštui.

Automatinė padėklų surinkimo linija garantuoja aukštos kokybės produktą, o nuolatiniai gaminamos produkcijos laboratoriniai tyrimai – gaminio stiprumo savybių išlaikymą.